Wybór schodów metalowych - wprowadź industrialny styl

Korzyści z zastosowania stali w konstrukcji schodów

W ofercie pracownia GDEL posiada szeroką gamę produktów do wnętrz ze stali czarnej, oraz szkła bezpiecznego. Poza najpopularniejszymi z nich, którymi są drzwi loftowe i ścianki industrialne, oferujemy także stalowe schody do wnętrz. Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, dostosowując go do wymagań Klienta, a jednocześnie uwzględniając standardy oraz wysoką jakość wykonania. Oto kilka powodów dla których warto wybrać schody metalowe:

Estetyka schodów z balustradą metalową

Nowoczesne aranżacje wnętrz z użyciem stalowych schodów

Po pierwsze estetyka. Stalowe schody z balustradą metalową są bardzo atrakcyjne i stylowe, dodają wnętrzom industrialnego charakteru. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Odpowiedni wybór dla wymagających przestrzeni

Wytrzymałość i trwałość - idealne dla intensywnie użytkowanych miejsc

Wytrzymałość - wykorzystanie stali sprawia, że schody są bardzo trwałe. Są idealnym wyborem do miejsc intensywnie użytkowanych.

Bezpieczne i funkcjonalne - balustrady stalowe i szklane

Bezpieczeństwo, schody możemy wykonać łącznie z balustradą. Barierki wykonujemy w pełni ze stali lub stali z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego. Możemy również zaproponować balustrady szklane montowane na rotulach do boku schodów.

Indywidualne dopasowanie i różnorodność stylów

Schody mogą być wykonane w całości z metalu, stopnie wtedy wykonujemy z blachy stalowej lub połączenia metalu z drewnem - stosując trepy z drewna dębowego o grubości 4 cm.

Dostosowanie balustrad do indywidualnych preferencji

Możliwość dostosowania schodów do wymiarów i stylistyki wnętrza

Dodatkową zaletą schodów stalowych jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb zarówno w kwestii wymiarów jak i stylistyki, co pozwala na stworzenie idealnego produktu do danej przestrzeni.

Schody stalowe - doskonałe uzupełnienie wnętrz industrialnych i nowoczesnych

Odpowiedni wybór dla miejsc, gdzie liczy się każdy centymetr

Stalowe schody mogą doskonale uzupełniać wystrój wnętrz urządzonych w stylu industrialnym i loftowym, ale doskonale współgrają także z klasycznym i nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. Schody metalowe sprawdzą się również idealnie w miejscach w których liczy się każdy centymetr.

Realizacja na zamówienie - skontaktuj się dla oferty cenowej

Indywidualna wycena dla schodów stalowych

Pracownia GDEL realizuje schody na indywidualne zamówienie, dlatego koszt wykonania jest każdorazowo oceniany. W celu uzyskania oferty cenowej skontaktuj się z nami.

Stylowe, bezpieczne i trwałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz

Schody loftowe z balustradą to stylowe, bezpieczne i wytrzymałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Schody metalowe do wnętrz industrialnych i nowoczesnych