W ofercie pracownia GDEL posiada szeroką gamę produktów do wnętrz ze stali czarnej, oraz szkła bezpiecznego. Poza najpopularniejszymi z nich, którymi są drzwi loftowe i ścianki industrialne, oferujemy także stalowe schody do wnętrz. Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, dostosowując go do wymagań Klienta, a jednocześnie uwzględniając standardy oraz wysoką jakość wykonania. Oto kilka powodów dla których warto wybrać schody metalowe:

Po pierwsze estetyka. Stalowe schody z balustradą metalową są bardzo atrakcyjne i stylowe, dodają wnętrzom industrialnego charakteru. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Wytrzymałość - wykorzystanie stali sprawia, że schody są bardzo trwałe. Są idealnym wyborem do miejsc intensywnie użytkowanych.

Bezpieczeństwo, schody możemy wykonać łącznie z balustradą. Barierki wykonujemy w pełni ze stali lub stali z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego. Możemy również zaproponować balustrady szklane montowane na rotulach do boku schodów.

Schody mogą być wykonane w całości z metalu, stopnie wtedy wykonujemy z blachy stalowej lub połączenia metalu z drewnem - stosując trepy z drewna dębowego o grubości 4 cm.

Dodatkową zaletą schodów stalowych jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb zarówno w kwestii wymiarów jak i stylistyki, co pozwala na stworzenie idealnego produktu do danej przestrzeni.

Do jakich wnętrz pasują schody metalowe?

Stalowe schody mogą doskonale uzupełniać wystrój wnętrz urządzonych w stylu industrialnym i loftowym, ale doskonale współgrają także z klasycznym i nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. Schody metalowe sprawdzą się również idealnie w miejscach w których liczy się każdy centymetr.

Ile kosztują schody stalowe?

Pracownia GDEL realizuje schody na indywidualne zamówienie, dlatego koszt wykonania jest każdorazowo oceniany. W celu uzyskania oferty cenowej skontaktuj się z nami.

Schody loftowe z balustradą to stylowe, bezpieczne i wytrzymałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.