Wybór odpowiedniego miejsca na sypialnię

Ścianki loftowe mogą być doskonałym sposobem na podział przestronnego wnętrza na mniejsze pomieszczenia. Oto kilka wskazówek, od czego zacząć, żeby wydzielić dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu, które będzie wygodną sypialnią:

Rozważ przestrzeń i wyposażenie sypialni

Dopasowanie łóżka i mebli do wybranego miejsca

Najpierw zacznij od wybrania odpowiedniego miejsca. Zanim zlecisz instalację szklanej ścianki sprawdź, która przestrzeń będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej sypialni. Sprawdź, czy w wybranym miejscu zmieści się łóżko i inne elementy wyposażenia sypialni.

Wybór odpowiedniego rodzaju szklanej ścianki

Efektowne przeszklenia industrialne i folie matowe, które zapewnią prywatność

Następnie wybierz odpowiadający Twoim preferencjom estetycznym oraz budżetowi rodzaj szklanej ścianki. W pracowni GDEL znajdziesz zarówno przeszklenia industrialne z wypełnieniem ze szkła przezroczystego jak i z folią matową, która zapewni większą prywatność we wnętrzu.

Planowanie układu sypialni

Zakończenie prac remontowych i zapewnienie dostępności instalacji elektrycznej

Zaplanuj układ sypialni. Przed instalacją ścianki przez naszą ekipę montażową istotne jest zakończenie prac remontowych. Upewnij się, czy przestrzeń pomieści wybrane meble, łóżko i inne elementy wyposażenia sypialni. Zwróć uwagę na dostępność gniazdek elektrycznych i oświetlenia.

Montaż szklanej ścianki loftowej

Kontakt z profesjonalnymi montażystami

Kiedy już ustalisz, co powinno znaleźć się we wnętrzu, a podłoga i ściany będą wykończone nasza pracownia będzie mogła przystąpić do instalacji. Skontaktuj się z montażystą, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące montażu ścianki industrialnej.

Personalizacja i dopasowanie do wystroju

Wybór pościeli, oświetlenia i dodatków

Na koniec uzupełnij sypialnię dekoracyjnymi akcentami. Kiedy sypialnia jest już wydzielona od reszty mieszkania uzupełnij ją o elementy takie jak: pościel, lampy, czy dywaniki. Wybierz kolory i wzory, które pasują do reszty wystroju.

Stwórz oryginalną i elegancką przestrzeń sypialną

Wydzielenie sypialni z wykorzystaniem szklanej ścianki loftowej to idealny sposób na stworzenie oryginalnej i eleganckiej przestrzeni sypialnej w Twoim domu.

Ścianka loftowa na wymiar, jako sposób na wydzielenie sypialni