Ścianki loftowe mogą być doskonałym sposobem na podział przestronnego wnętrza na mniejsze pomieszczenia. Oto kilka wskazówek, od czego zacząć, żeby wydzielić dodatkowe pomieszczenie w mieszkaniu, które będzie wygodną sypialnią:

Najpierw zacznij od wybrania odpowiedniego miejsca. Zanim zlecisz instalację szklanej ścianki sprawdź, która przestrzeń będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej sypialni. Sprawdź, czy w wybranym miejscu zmieści się łóżko i inne elementy wyposażenia sypialni.

Następnie wybierz odpowiadający Twoim preferencjom estetycznym oraz budżetowi rodzaj szklanej ścianki. W pracowni GDEL znajdziesz zarówno przeszklenia industrialne z wypełnieniem ze szkła przezroczystego jak i z folią matową, która zapewni większą prywatność we wnętrzu.

Zaplanuj układ sypialni. Przed instalacją ścianki przez naszą ekipę montażową istotne jest zakończenie prac remontowych. Upewnij się, czy przestrzeń pomieści wybrane meble, łóżko i inne elementy wyposażenia sypialni. Zwróć uwagę na dostępność gniazdek elektrycznych i oświetlenia.

Kiedy już ustalisz, co powinno znaleźć się we wnętrzu, a podłoga i ściany będą wykończone nasza pracownia będzie mogła przystąpić do instalacji. Skontaktuj się z montażystą, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące montażu ścianki industrialnej.

Na koniec uzupełnij sypialnię dekoracyjnymi akcentami. Kiedy sypialnia jest już wydzielona od reszty mieszkania uzupełnij ją o elementy takie jak: pościel, lampy, czy dywaniki. Wybierz kolory i wzory, które pasują do reszty wystroju.

Wydzielenie sypialni z wykorzystaniem szklanej ścianki loftowej to idealny sposób na stworzenie oryginalnej i eleganckiej przestrzeni sypialnej w Twoim domu.