Drzwi loftowe to jeden z najmodniejszych elementów wystroju wnętrz, które dodają przestrzeni industrialnego stylu. Wykonane z materiałów, takich jak metal i szkło, sprawia, że wyglądają bardzo oryginalnie. Jednak, aby drzwi loftowe zachowały swoją funkcjonalność i estetykę na długie lata, ważne jest, aby zostały wykonane zgodnie z odpowiednią technologią.

W pracowni GDEL stawiamy na jakość, dlatego nasze drzwi loftowe są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. W procesie produkcji stosujemy spawy pełne, czyli przetop głęboki, dzięki temu uzyskujemy większą trwałość łączeń.

Do wykonywania spawów stosujemy metody MIG i TIG, w jak najmniej widocznych miejscach. Miejsca widoczne, na przykład krawędzie drzwi, są dokładnie szlifowane, aby uzyskać jednolitą i gładką powierzchnię. Takie podejście do pracy pozwala na mniejszy nakład pracy przy nakładaniu powłok podkładowych oraz farby finiszowej.

Używamy farb podkładowych i lakierów wykończeniowych samochodowych, ponieważ są one bardzo trwałe. Dzięki temu drzwi loftowe nie tylko będą pięknie prezentowały się przez długi czas, ale też będą łatwe w utrzymaniu czystości.

Każdy etap produkcji drzwi loftowych w naszej pracowni jest dokładnie kontrolowany. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że ich drzwi będą nie tylko piękne, ale też trwałe i funkcjonalne. Jeśli szukasz drzwi loftowych, które będą pasowały do Twojego wnętrza, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.