GAŁKA SIMPLE 3cm

gv2d

Nowy produkt

GAŁKA DO MEBLI

 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

36,00 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Opis

Dostępnośćdo 2 tygodni

Więcej informacji

Opis produktu

Drewniana gałka, ozdobiona na froncie emaliowaną miedzianą blachą wypalaną w temperaturze około 850 stopni. Doskonale wpasowuje się we wnętrza nowoczesne jak i tradycyjne.
Emalierstwo to jedna z naszych ukochanych technik, która zyskała już powodzenie u naszych Klientów. Emaliowane jednobarwne gałki wykonujemy w bogatej palecie kolorów widocznej na wzorniku (w galerii zdjęć produktu). Dodatkowo Klient ma możliwość dopasowania gałki pod swoim kątem wybierając kolor gwoździ (mosiądz lub stal).
Bazą dla gałek meblowych w tej kategorii jest drewno dębowe. Olejowane, odporne na zabrudzenia dostępne jest w trzech podstawowych kolorach (bielone, naturalne i wenge). Inne kolory drewna dostępne są na zamówienie.

Gałki w tym wzorze marka DOT wykonuje ręcznie, w związku z tym pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami występują nieznaczne różnice.


Dane techniczne

  • Wysokość gałki: 2,3 cm
  • Front gałki: 3 cm
  • Śruba M4 dołączona do gałki
  • Materiały: drewno, emaliowany metal

Możliwość wyboru koloru : czarny, granat, fiolet, róż, żółty, bordowy, zieleń trawiasta, zieleń butelkowa, turkus 

Każda z naszych gałek może służyć jako wieszak, np. na ubrania w przedpokoju czy ręczniki w łazience. Aby przystosować gałkę do tego celu, musimy zamontować inne mocowania. Jeśli są Państwo zainteresowani takim zastosowaniem gałki, prosimy o informację podczas składania zamówienia.

Cena dotyczy 1sztuki

Produkty robione na zamówienie, bez możliwości zwrotu przy zakupach online