GAŁKA JUST TWO – kwadratowa

gv2

Nowy produkt

GAŁKA DO MEBLI

 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

43,09 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Opis

Dostępnośćdo 2 tygodni

Więcej informacji

Opis produktu

W tej kolekcji najważniejsze dla marki DOT połączenie geometrii z plastycznością drewna.
Harmonia połączenia jasnego i ciemnego i koloru drewna na frontach gałek i uchwytów to wynik pracy projektantów, którzy dla uzyskania zamierzonego efektu użyli jesionu oraz dębu wędzonego.

Proste, oszczędne w formie uchwyty i gałki z kolekcji JUST TWO wykonane są w całości ręcznie oraz wykończone pięknie pachnącym naturalnym woskiem.

Opis produktu:

Minimalistyczna kwadratowa gałka na kwadratowej nóżce. Gałki z tej kolekcji wyróżniają się kontrastowymi kolorami drewna, starannie wykończonego i zabezpieczonego woskiem.
Każda gałka z kolekcji JUST TWO ma wersję jasną (z przewagą jesionu, nóżka z jesionu) i ciemną (z przewagą dębu wędzonego i z ciemną nóżką).

Poniżej znajdą Państwo dokładny opis pielęgnacji gałek drewnianych.
Dane techniczne

  • Wysokość gałki: 2,6 cm
  • Front gałki: kwadrat o boku 3,2 cm
  • Śruba M4 dołączona do gałki
  • Materiały: jesion, dąb wędzony

Cena dotyczy 1sztuki

 

Metody pielęgnacji i czyszczenia:
Drewno zaimpregnowane pielęgnować należy przecierając miękką szmatką nasączoną delikatnie olejem (może byc rafinowany olej spożywczy) – ożywi to kolor oraz odnowi warstwę impregnującą. Częstość pielęgnacji zależy od tego w jakim stopniu drewno jest na co dzień użytkowane. Przecierać olejem można tylko drewno suche.
Zabrudzone drewno olejowane czyścić można miękką ściereczką nasączoną delikatnym roztworem szarego mydła (dobrze odciśniętą), w kierunku zgodnym z usłojeniem drewna. Nie należy używać syntetycznych detergentów oraz innych silnych preparatów czyszczących.
Olejowane drewno nie może mieć również kontaktu z alkoholem – mogłoby trwale się odbarwić.

Produkty robione na zamówienie, bez możliwości zwrotu przy zakupach online